Jesteś tutaj : KALKULATOR KREDYTOWY/Archive for tag ING Bank Śląski
Kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie problemów finansowych

Kredyty gotówkowe cieszą się ostatnio dużą popularnością.

Polacy coraz chętniej zaciągają kredyty gotówkowe nie tylko z powodu kryzysu w domowym budżecie, ale także, by spełniać swoje marzenia. Wymarzone wakacje,  nowy samochód czy remont mieszkania - wszystkie te rzeczy finansowane są przeważnie kredytem gotówkowym.

Taka pożyczka to naprawdę dobre i tanie rozwiązanie na różne dylematy finansowe. Trzeba tylko uważać, by zaciągnąć ją w odpowiednim banku.

Czytaj więcej
Tani kredyt gotówkowy? Sprawdź aktualne oferty!

Najlepszy kredyt gotówkowy to tani kredyt gotówkowy.

Najlepiej bez prowizji, z niską miesięczną ratą, taki, którego całkowity koszt będzie najmniejszy. Znaleźć taką ofertę nie jest trudno, ale wymaga to odrobiny czasu, którego wszystkim nam często brakuje. Jak mówi stare porzekadało: "co nagle, to po diable".

Dlatego nie dajmy się skusić niby atrakcyjną ofertą w pierwszym wybranym banku. Bo wszystkie "naj...", które podsuwa nam urzędnik bankowy mogą już tak nie błyszczeć w porównaniu z propozycją banku znajdującego się często zaraz obok.

Czytaj więcej
To wysokość miesięcznej raty decyduje głównie o wyborze danej oferty kredytowej

Wrześniowy ranking kredytów gotówkowych to dziesięć najtańszych ofert kredytowych.

Głównym czynnikiem, który zadecydował o pozycji danych banków w zestawieniu jest wysokość miesięcznej raty. Dla kredytobiorcy bardzo ważne jest, by spłacana rata nie obciążała zbytnio domowego budżetu, dlatego spośród różnych parametrów kredytu ten jest dla nich najbardziej istotny.

Czytaj więcej
Bank Millennium króluje w sierpniowym rankingu gotówek

Gdzie najtaniej zaciągnąć kredyt gotówkowy (patrz: kalkulator kredytu gotówkowego) na kwotę 2 tys. zł?

Sierpniowe zestawienie gotówek wskazuje na Bank Millennium. Bank ten oferuje najniższą miesięczną ratę i atrakcyjne oprocentowanie. Wogóle klient pragnący zaciągnąć taką kwotę kredytu gotówkowego jest łakomym kąskiem dla banku i każda instytucja finasowa będzie starała się przekonać takiego kredytobiorcę do swojej oferty.

Czytaj więcej
Sprawdź czy stać Cię na kredyt za pomocą kalkulatora kredytu gotówkowego

Wakacje to czas kiedy szybciej i łatwiej jest podjąć decyzję o zaciągnięciu kredytu gotówkowego.

Wymarzone wakacje, remont mieszkania czy po prostu chęc zakupu jakiegoś nowego "drobiazgu" to główne powody, dla których rozglądamy się za atrakcyjną ofertą kredytową.

Jednak zawsze na początku analizujemy nasze przychody i wydatki, by sprawdzić, czy możemy sobie pozwolić na dodatkowe zobowiązania. W takiej chwili bardzo pomocny jest odpowiedni kalkulator kredytowy - w tym przypadku kalkulator kredytu gotówkowego. Dzięki niemu nie tylko wstępnie ocenimy zdolność kredytowa, ale także w wielu przypadkach wyświetli nam się lista banków, w których możemy ubiegać się o kredyt.

Czytaj więcej
Sprawdź oferty kredytów hipotecznych z wkładem własnym

Dlaczego warto kupić nieruchomość z rynku pierwotnego?

Po pierwsze jest to nowe budownictwo, prowdopodobnie z materiałów bardzo dobrej jakości, według obecnie obowiązujących standardów. Po drugie wnętrza takiego mieszkania są puste w związku z tym mamy możliwość od początku do końca wpływać  na jego wygląd. Sami kreujemy naszą "domową" rzeczywistość. Po trzecie nowe, o wysokim standardzie mieszkanie będzie nam w przyszłości łatwiej sprzedać, niż tzw. stare budownictwo.

Czytaj więcej
Przedsiębiorca może uzyskać gwarancję do 60% kwoty kredytu

Gwarancja de minimis to program, który powstał z myślą o małych, średnich i dużych firmach.

Od marca br. przedsiębiorcy mogą zaciągać kredyty przeznaczone na finansowanie bieżącej działalności, w których ryzyko związane z udzielonymi gwarancjami bierze na siebie Skarb Państwa. Przedsiębiorca może uzyskać gwarancję do 60% kwoty kredytu, do kwoty 3,5 mln zł i maksymalnie na 27 miesięcy. Przez pierwszy rok kredytowania (dla gwarancji udzielonych do końca 2013 r.) przedsiębiorca nie płaci za objęcie kredytu gwarancją.

Czytaj więcej
Sprawdź, gdzie zaciągnąć tani kredyt gotówkowy

Coraz większymi krokami zbliżają się wakacje.

Jedni już w czerwcu pójdą na wymarzony urlop. Inni wakacyjne plany muszą odłożyć do sierpnia. Jednak zarówno jedna jak i druga grupa osób musi liczyć się z tym, że jeśli chce spędzić wakacje poza granicami kraju musi dysponować całkiem sporym "workiem" pieniędzy.

A co zrobić w sytuacji, gdy worek jest pusty?

Czytaj więcej
Sprawdź, gdzie najtaniej zaciągnąć kredyt hipoteczny z wkładem własnym

Każda osoba mająca zdolność kredytową, a do tego posiadająca wkład własny jest wymarzonym klientem dla każdego banku.

Żadna instytucja tak łatwo nie wypuści z rąk "modelowego" potencjalnego kredytobiorcy. Będzie on na pewno kuszony różnymi obniżkami i promocjami, mającymi na celu przekonać go, że to właśnie oferta tego banku jest najbardziej atrakcyjna.

Czytaj więcej
Planujesz kupno kawalerki? - sprawdź aktualne oferty

Ciasne, ale własne - tak w skrócie można nazwać mieszkanie singla.

30 m2 to niewielka powierzchnia dla rodziny, ale za to zdecydowanie wystarczająca dla osoby prowadzącej jednoosobowe gospodarstwo domowe. Każdy młody człowiek chciałby jak najszybciej wyrwać się spod opiekuńczych skrzydeł rodziców. Kawalerka to świetne rozwiązanie - zarówno pod względem powierzchni, jak i ceny. Nieruchomość taką można kupić nawet do 100 tys. zł.

Czytaj więcej